Netbioca Telefon Numarası
0850 305 34 67

Genel Hizmet Sözleşmesi

Taraflar

1) İş bu sözleşme, Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri (www.netbioca.com.tr) firması (kısaca NETBIOCA olarak anılacaktır) ile Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri (www.netbioca.com.tr) firmasından hizmet alan tüzel veya gerçek kişiler (kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında akdedilmiştir.

2) Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri (www.netbioca.com.tr) firmasından hizmet alan müşteriler bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sözleşmenin Konusu

1) MÜŞTERİ’nin NETBIOCA üzerinden almış olduğu ürün ve hizmetleri kapsar.

İzinler

1) NETBIOCA tarafından sağlanan tüm hizmetlerin kullanımı, Uluslararası hukuk kurallarına ve teamüllere, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu Uluslararası sözleşmelere uygun olarak kullanılmak zorundadır.

2) NETBIOCA yasal değişiklikler konusunda müşterilere bilgi vermekle yükümlü değildir. MÜŞTERİ yasal değişiklikleri takip etmek ve yasalara uyma yükümlülüğünü kabul etmiş sayılır.

Hizmet ve Ürünler

1) MÜŞTERİ’nin www.netbioca.com.tr üzerinden vermiş olduğu tüm siparişler hizmet veya ürün kapsamındadır.

NETBIOCA’nın Yükümlülükleri

1) NETBIOCA, hizmet veya ürünün detaylı bilgisini ilgili ürünün www.netbioca.com.tr web sitesinde ilgili ürünün sayfasında belirtecektir.

2) NETBIOCA, MÜŞTERİ’nin talep ettiği hizmet veya ürünün ödemesi peşin yapıldığı takdirde belirtilen süre içerisinde yerine getirmekle yükümlüdür.

3) Ödemesi peşin yapılmayan ya da banka kayıtlarında iptal edilen hizmet veya ürün için hizmet sağlamak mecburiyetinde değildir.

4) NETBIOCA, sipariş ve ödemesi sonrasında ilgili hizmet veya ürünle ilgili detaylı bilgiyi e-posta ile müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır.

5) NETBIOCA, sunucu taraflı olmayan veri kayıpları konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Verilerin yedek alınması MÜŞTERİ’nin yükümlülüğündedir.

6) NETBIOCA, teknik desteği sadece kendi web sitesi üzerinden yazılı olarak vermekle yükümlüdür.

7) NETBIOCA, T.C. yasalarına uymayan MÜŞTERİ ile ilgili hizmet sonlandırma ve MÜŞTERİ’ye bir daha hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

MÜŞTERİ’nin Yükümlülükleri

1) MÜŞTERİ, NETBIOCA’dan almış olduğu hizmet veya ürünü www.netbioca.com.tr adresinde yer alan sözleşmeler dahilinde olduğunu kabul eder.

2) MÜŞTERİ, paylaşacağı iletişim bilgilerinin sadece resmi kurumlarca ve bir kovuşturma veya soruşturmaya esas olmak üzere istendiği takdirde paylaşılacağını kabul eder ve buna şimdiden onay vermiştir.

3) MÜŞTERİ, NETBIOCA’dan almış olduğu hizmet veya ürünün şifrelerini NETBIOCA’dan aldıktan sonra güvenliğinden kendisi sorumlu olduğunu beyan ve kabul eder.

4) MÜŞTERİ, suç nitelikli ve ilgili kanun hükümlerince hukuka aykırı sayılan mesajlar göndermemeyi taahhüt etmiştir.

5) MÜŞTERİ, almış olduğu hizmet ve ürünlerde T.C. kanunlarına aykırı materyal barındırmayacağını taahhüt etmiştir.

6) MÜŞTERİ, kurallara aykırı davranması halinde hizmetinin sonlandırılacağını beyan ve kabul eder.

7) MÜŞTERİ’nin kullandığı hizmet ve ürünler dahilinde NETBIOCA kaynaklı olmayan problemlerde kendisi sorumludur. Bunu şimdiden kabul ve beyan eder.

Ücret ve Ödeme

1) MÜŞTERİ’nin vermiş olduğu sipariş üzerine, hizmet veya ürünün ücreti e-posta yoluyla kendisine iletilecektir.

2) MÜŞTERİ, NETBIOCA’dan almış olduğu hizmet veya ürünlerin ödemesini peşin olarak banka havalesi veya kredi kartı online ödeme olarak yapabilir.

3) Ödeme araçları veya bankalardan kaynaklanan problemlerde NETBIOCA sorumlu değildir.

4) Alınan hizmet veya ürünün son ödeme tarihi geçmiş olması durumunda, NETBIOCA hizmet sonlandırma hakkını saklı tutar.

Fatura Gönderimi

1) NETBIOCA, MÜŞTERİ tarafından satın alınan hizmet veya ürünlerin faturasını posta yoluyla göndermektedir. Postada kaybolan faturalar için NETBIOCA sorumlu tutulamaz.

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

1) İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde ZONGULDAK mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.