İptal & İade Koşulları

Tasarım

1) Sitemiz üzerinden, tasarım siparişi verdiğiniz zaman size verilen ön bilgilendirmeleri ve hizmet sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

2) Tasarım siparişi verdiğinizde, alınan hizmetin teslimi için Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri ekibi tarafından süre belirlenir.

3) Bu süre içinde verdiğiniz hizmeti teslim alamazsanız, hizmeti iptal etme hakkına sahipsiniz.

4) Hizmet size teslim edildikten sonra geri iade maalesef yapılmamaktadır.

5) Hizmet için size verilen son ödeme tarihine kadar ödemenizi yapmamanız durumunda siparişiniz geçersiz sayılacaktır.

6) Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri, iptal isteği gönderen müşteriye bir daha hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

Hosting & Bayi Hosting

1) Sitemiz üzerinden, hosting & bayi hosting siparişlerinizi herhangi bir sebep belirtmeden 7 gün içinde iptal edebilir, ücret iadenizi alabilirsiniz. Size yapılacak ücret iadesi kullanmış olduğunuz hizmet süresi kadar kesilerek tarafınıza yapılır.

2) Hizmet alındıktan ilk 7 gün sonrasında iade yapılmamaktadır.

3) İade işleminizden sonra ilgili hizmet iptal edilir. Hosting ve bayi hosting hizmetleri için iptal isteği onaylandıktan sonra dosyalarınız ile birlikte hizmetiniz de silinmiş olacaktır.

4) Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri, iptal isteği gönderen müşteriye bir daha hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

İptal Süreci

1) Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri, müşteriden gelen iptal isteğini onayladıktan sonra, müşterinin aldığı hizmetin geri kalan ücretini 15 iş günü içinde iade edecektir.

2) Netbioca İnternet ve Bilişim Teknolojileri, müşteriden gelen iptal isteğini onayladıktan sonra, aldığı hizmetin geri kalan ücreti için banka hesabı bilgileri istemektedir.

3) Banka hesap bilgileri, sistemimizde kayıtlı olan e-posta ile bize bildirilmesi gerekmektedir.

4) İadesi yapılan hizmet için sistemimizdeki e-posta adresine bilgilendirme yapılacaktır.